Prohlížeče

Všechny články o prohlížečích ze Vzhůru dolů na jednom místě.

Podcast: Speciál o frontendových technologiích roku 2019

21. 1. 2020 v podcastech Po roce si opět Martin s Robinem sedli sami, aby probrali ty nejdůležitější změny a novinky roku 2019.
Pokračovat…


Prohlížeče v Česku: Webdesignérův průvodce pro rok 2018

26. 9. 2018 v příručce

Prohlížečů je prostě dneska jako malých myší a pro webaře může být tohle prostředí trochu nepřehledné. Pojďme na něj zaostřit v tomhle textu.

Podcast: O prohlížeči Seznam.cz se Štěpánkou Lebedovou

19. 9. 2018 v podcastech

Prohlížeči Seznamu roste podíl na českém trhu, což je důvod podívat se na něj z mnoha úhlů pohledu.

Chrome vyhrál a Firefox je za pár let mrtvý?

28. 5. 2017 na blogu

Že může nejsilnější konkurent Chrome za dva roky skončit na dvouprocentním podílu celosvětového trhu? Docela děsivé, ale nenapadá mě žádný argument, proč by se to nemělo stát.

Prohlížeč Samsung Internet a moje pokažené statistiky

12. 10. 2016 na blogu

V průvodci světem prohlížečů mám miminálně jednu chybu. Muvím o „mobilních Chrome“, ale to jsem jen naletěl obvyklé chybě měřičů návštěvnosti.

Co by měl umět webový kodér?

29. 3. 2015 v příručce

Kóder je technik, který oživuje uživatelská rozhraní webové prezentace nebo webové aplikace. Osnova pro výuku nebo aktualizaci znalostí o profesi.

Prohlížeč Spartan webaře rozhodně nenaštve

26. 1. 2015 na blogu

Asi už víte, že Microsoft bude do přicházejících Windows 10 montovat zcela nový prohlížeč. V tuhle chvíli se o něm mluví jako o „Spartanu“.

Pohádka o pěti procentech

13. 7. 2014 na blogu

„Prohlížeče, které mají méně než 5% podílu na trhu nepodporujeme.” Mohli jste kolegy z oboru slyšet říkat před pár lety. Nebo klidně minulý týden. Bylo by krásné kdyby rozhodování o podpoře nebo nepodpoře prohlížečů bylo takhle jednoduché. Ale je to blbost. A byla to blbost vždycky.

Mobilní prohlížeč kde lidé tráví nejvíc času? Nejspíš se jmenuje Facebook

11. 6. 2014 na blogu

Dnes o klesajícím a ve skutečnosti neklesajícím času, který lidé na mobilech tráví v prohlížečích. O Facebooku. O pomalém mobilním Safari v něm. A o WebView, UIWebView pro ty co se zajímají o technikálie.

Další články