Rychlost webu

Rychlé stránky plní lépe své cíle. I proto jsem se po více než dvacetileté praxi frontend designéra zaměřil hlavně na rychlost webu.

Optimalizace rychlosti webu je workshop, kde si na webech účastníků ukážeme největší problémy a rovnou i návod, jak je vyřešit. Nabízím také školení AMP. Oba kurzy je možné připravit na míru do firmy, čehož v poslední době využily například firmy LMC, Alza nebo Czech News Center.

Zanalyzuji stav vašeho webu, změřím konkurenci, nastavím dlouhodobá měření a vlastní reporty v nástroji SpeedCurve. Dostanete strategická doporučení a vývojáři také popis konkrétních příležitostí i s návodem na opravu. Cena je 30 tis. Kč. Analýza má výhodu rychlého dodání v řádu několika týdnů. V poslední době si ji objednaly firmy jako Sazka nebo Knihy Dobrovský.

Můžete si mě také najmout jako dlouhodobého konzultanta k rychlosti webu. Jedna taková jednorázová spolupráce zvýšila Srovname.cz konverzní poměr na mobilních zařízeních o 26 %. Hodinová sazba je 3 tis. Kč. Pracuji pro značky jako je Livesport.cz, Rohlik.cz nebo Bella Rose.

Cíl mise? Dostupné vzdělání pro širokou webařskou komunitu. A tak píšu články, e-booky a knížky.

Nižší cena

Vzhůru do AMP

Vše o technologii pro tvorbu bezkonkurenčně rychlých webů v jednom e-booku. Vydáno: 2019.
Cena: 299 Kč

Více informací

Nižší cena

Vzhůru do (responzivního) webdesignu

E-book i tištěná kniha. Kompletní průvodce návrhem a implementací responzivních webů. Vydáno: 2017.
Cena: 249 nebo 449 Kč

Více informací

Nižší cena

Vzhůru do CSS3

Změny frontend kodéřiny, nástroje, postupy a  nové CSS3 vlastnosti v jednom e-booku. Vydáno: 2015.
Cena: 99 Kč

Více informací

A články? Nějaký ten blog o webdesignu píšu od roku 2002, v poslední době pod značkou Vzhůru dolů. Občas publikuji na Lupě, TyInternety.cz, kdysi hodně na Zdrojáku a v pradávnu na Živě.cz. Občas i v zahraničí, například pro Smashing Magazine nebo UX Collective.

Další přednášky najdete na SlideShare, nebo na YouTube.

Frontendisti

Frontendisti.cz

Spoluzaložil jsem a vedu spolek Frontendisti.cz, který se zaměřuje na vzdělávání frontendové komunity. S kolegy organizujeme srazy v Praze, Brně, OstravěPlzni.

Kontakt

E martin@vzhurudolu.cz – T 724 071 700
TwitterFacebookLinkedIn

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku.
Jurkovičova 988/26
149 00, Praha 11
IČ: 68168861
DIČ: 7708304956