Podcast

Robin Pokorný a Martin Michálek vedou rozhovory se zajímavými lidmi kolem webového designu a vývoje.

Nalaďte nás: iTunes – Spotify – TuneIn – RSS podcastů.

 

O design systémech s Honzou Tomanem a Adamem Kudrnou

6. 10. 2023 — V novém dílu podcastu se zaměříme na aktuální trendy v tvorbě design systémů a problémy, které nás v této oblasti stále trápí.

Pokračovat…


S Liborem Vaňkem o Server-Side Renderingu (SSR)

7. 6. 2023 — Naše povídání se netočí jen kolem SSR, ale také dalších známých problémů frameworků, jako je hydratace. Jak si s tím pokouší poradit moderní frameworky typu SvelteKit nebo Qwik?

S Petrou Nulíčkovou o HR, LinkedInu (a vývojářích)

3. 4. 2023 — Pro natáčení podcastu se nám povedlo získat Petru Nulíčkovou z Pale Fire Capital. Povídáme si o HR, o LinkedInu, o tom jak vypadá hiring z druhé strany. A sdílíme řadu užitečných tipů, jak získat lepší práci.

Další články

Hostitelé podcastu

Martin Michálek

Martin Michálek

Webový expert na volné noze s více než dvacetiletou praxí, zaměřující se v rámci projektu PageSpeed.cz na optimalizace rychlosti webů. Píše blog Vzhůru dolů, je autorem několika knih. Vede spolek Frontendisti.cz. S rodinou žije u Milíčovského lesa v Praze. vzhurudolu.cz/martin

Robin Pokorný

Robin Pokorný

Vývojář se zaměřením na strategický doménový design, TypeScript a funkcionální programování. Žije a pracuje v Berlíně, kde také organizuje srazy a přednáší. V letech 2013 a 2015 natáčel první český podcast o frontendu pod názvem Brus kódu. Spoluzaložil spolek Frontendisti.cz. robinpokorny.com