Podcast

Robin Pokorný a Martin Michálek vedou rozhovory se zajímavými lidmi kolem webového designu a vývoje.

Nalaďte nás: iTunes – Spotify – TuneIn – RSS podcastů.

 

Co nás zaujalo na WebExpo 2023? (AI, local-first, mluvící weby a další)

13. 5. 2023 — Nenechte si ujít 44. epizodu podcastu ze Vzhůru dolů. Robin a Martin ji natočili tak, aby vám byla průvodcem po záznamech přednášek z letošního WebExpa.

Pokračovat…


S Petrou Nulíčkovou o HR, LinkedInu (a vývojářích)

3. 4. 2023 — Pro natáčení podcastu se nám povedlo získat Petru Nulíčkovou z Pale Fire Capital. Povídáme si o HR, o LinkedInu, o tom jak vypadá hiring z druhé strany. A sdílíme řadu užitečných tipů, jak získat lepší práci.

O stavu JavaScriptu v roce 2023 s Rikim Fridrichem

14. 3. 2023 — Zabýváme se JavaScriptem a aktuálním stavu navazujícího ekosystému. Zdrojem inspirace byla tradičně anketa State of JS 2023, ale tentokrát jsme se podívali daleko nad její rámec.

S Honzou Sládkem o AI: vezme vývojářům práci?

7. 2. 2023 — V druhém díle podcastu natáčeném v lednu v Productboardu jsem s Honzou Sládkem z Contemberu a některým z vás v publiku přemýšleli nad vlivem novinek ve světě umělé inteligence (nebo spíše strojového učení, AI/ML) na práci vývojářů.

Další články

Hostitelé podcastu

Martin Michálek

Martin Michálek

Webový expert na volné noze s více než dvacetiletou praxí, zaměřující se v rámci projektu PageSpeed.cz na optimalizace rychlosti webů. Píše blog Vzhůru dolů, je autorem několika knih. Vede spolek Frontendisti.cz. S rodinou žije u Milíčovského lesa v Praze. vzhurudolu.cz/martin

Robin Pokorný

Robin Pokorný

Vývojář se zaměřením na strategický doménový design, TypeScript a funkcionální programování. Žije a pracuje v Berlíně, kde také organizuje srazy a přednáší. V letech 2013 a 2015 natáčel první český podcast o frontendu pod názvem Brus kódu. Spoluzaložil spolek Frontendisti.cz. robinpokorny.com