Martin Michálek Martin Michálek  – 30. 3. 2021

Martin a Robin si s produktovou a interakční designérkou Evou povídali o přechodu k freelancingu a rovnou do zahraničí, dále je zaujala témata jako herní design, navrhování pro rozšířenou a virtuální realitu (AR/VR) a další. Uvidíte sami. Přejeme vám příjemný poslech.

MP3 ke stažení

Eva Kuttichová

Host: Eva Kuttichová

Eva je produktová a interakční designérka na volné noze. Pracuje pro americké startupy a jako nezávislý konzultant aplikací pro globální firmy. Spolupracovala na aplikacích jako je Surge, Zoe a Dot to Dot, které mají mají dohromady přes 20 milionů stažení.
Eva: Web, LinkedIn, Instagram, YouTube

O čem si povídáme?

Aktuální tip: Poku uvažujete o vstupu na mezinárodní freelance scénu, využijte akce Frontendisti.cz ve spolupráci s portálem Freelancing.eu.

SuperKoders

Partner: SUPERKODERS

SUPERKODERS jsou brněnská, ale v tuto chvíli plně vzdáleně fungující vývojářská firma se silnou specializací na frontend. Mají ale přesahy i do backendového vývoje nebo třeba konzultacím k performance. SuperKodéři momentálně hledají reactisty, PHP vývojáře nebo projekťáka. Pokud s nimi chcete pracovat např. pro Český rozhlas, Masarykovu univerzitu, DronPro, mrkněte se na superkoders.com/jobs. Děkujeme za podporu!

Komentáře

Novinka
Nyní je možné přidávat komentáře.
Pro přidání názoru se prosím
přihlaste nebo si zřiďte účet.