Martin Michálek Martin Michálek  – 4. 1. 2017

Děkuji!

Ještě jednou díky za zakoupení ebooku „Vzhůru do CSS3“. Vážím si vaší důvěry. Díky ní mohu ebook dále vylepšovat a rozšiřovat.

Pokud se k vám náhodou dostal jinou cestou, nebojte nic není ztraceno. Stále můžete dát vše do pořádku koupí licence na webu vrdl.cz/ebook.

Zpětná vazba

I když jsem udělal vše proto, abych se jim vyhnul, nezbývá než se smířit s tím, že i v tomto ebooku nějaké chyby zůstaly. Moc pomůže, když je nahlásíte. Všichni uživatelé dostanou jednou za čas aktualizovanou verzi.

Moc rád si přečtu i obecnou zpětnou vazbu nebo rovnou recenze ebooku. Pište na [email protected].

Proč a pro koho?

Základy pro ebook „Vzhůru do CSS3“ pokládá leta aktualizovaná CSS3 příručka na webu Vzhůru dolů – vrdl.cz/prirucka/css3.

Text, který jste právě začali číst provádí vývojáře aktuálním stavem ve vývoji webového uživatelského rozhraní (UI).

Bude se hodit jako každodenní pomocník při používání vlastností v praxi hlavně začínajícím a mírně pokročilým. Zkušení ale ocení první podrobný český text o Flexboxu nebo úvodní shrnutí principů kódování pro současný web.

Zabýváme se kodéřinou, tedy UI vývojařinou. Nikoliv frontend programováním a Javascriptem.

O co tady půjde?

Text má dvě části:

O dnešním kódování webů – jak se vývoj webového uživatelského rozhraní v posledních letech změnil a jaké nástroje, technologie a postupy se dnes hodí využívat.

Referenční příručka CSS3 vlastností – ukázky jejich využítí a nejčastější špeky, na které si dát pozor v praxi.

Autor

Martin Michálek

Martin Michálek je frontend designér na volné noze. Navrhuje a implementuje uživatelská rozhraní responzivních webů, například pro VašeČočky.cz. Píše blog Vzhůru dolů a ebook Vzhůru do CSS3. Spoluzaložil a vede spolek Frontendisti.cz.

Pořádá školení se zaměřením na moderní webový frontend – CSS, responzivní design, rychlost načítání, framework Bootstrap, SVG nebo Javascript. vrdl.cz/kurzy

vrdl.cz/martin

Komentáře

Novinka
Nyní je možné přidávat komentáře.
Pro přidání názoru se prosím
přihlaste nebo si zřiďte účet.