Jak už možná víte, od začátku zimy pracuji na druhém e-booku. Jmenuje se „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“ a právě teď jsem spustil stránku, na které si jej můžete objednat.

Vzhůru do (responzivního) webdesignu

Původně jsem měl v úmyslu podělit se v novém e-booku o znalosti detailů technikálií responzivního webdesignu, které se mi v hlavě nahromadily během let návrhu a implementace, ale i školení a poradenství responzivních webů.

Nakonec ale kromě technologií dostanete praktické a konkrétní tipy pro design responzivních rozhraní a možná vás také inspirují mé pracovní postupy. Prostě u tohoto tématu nebylo možné design a kód oddělit a i díky tomu mám z výsledku fakt velkou radost.

Kromě vývojářů si, myslím, tentokrát počtou i designéři, marketéři a je přístupnější začátečníkům. Budu vděčný za každé doporučení vašim kolegům. A jsem samozřejmě napjatý, co na nový e-book řeknete.

Chci o novém e-booku vědět více

Komentáře

comments powered by Disqus

Podobné články

zařazené v kategorii Netechnické.

Rychlost načítání: Úvod pro designéry, marketéry a majitele webů

2. 5. 2017 v příručce

Rychlost nemůžete nechat jen na vývojářích. V článku si shrneme, proč je fajn mít rychlé weby. Povíme si také o nejdůležitějších nástrojích a optimalizačních technikách.

Nové školení: Mistrovský vývoj webů na WordPressu s Honzou Bienem

24. 4. 2017 na blogu

Zaměřujeme se na Honzovy zkušenosti, poctivě otestované nástroje a filozofii vývoje. Tak, abychom kurzem přinesli hodnotu frontendistům nebo vývojářům bez ohledu na jejich úroveň znalostí WordPressu.

Vydal jsem nový e-book: „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“

E-book „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“

E-book „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“
Jak navrhovat a implementovat responzivní UI?

Více informací