Jak už možná víte, od začátku zimy pracuji na druhém e-booku. Jmenuje se „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“ a právě teď jsem spustil stránku, na které si jej můžete objednat.

Vzhůru do (responzivního) webdesignu

Původně jsem měl v úmyslu podělit se v novém e-booku o znalosti detailů technikálií responzivního webdesignu, které se mi v hlavě nahromadily během let návrhu a implementace, ale i školení a poradenství responzivních webů.

Nakonec ale kromě technologií dostanete praktické a konkrétní tipy pro design responzivních rozhraní a možná vás také inspirují mé pracovní postupy. Prostě u tohoto tématu nebylo možné design a kód oddělit a i díky tomu mám z výsledku fakt velkou radost.

Kromě vývojářů si, myslím, tentokrát počtou i designéři, marketéři a je přístupnější začátečníkům. Budu vděčný za každé doporučení vašim kolegům. A jsem samozřejmě napjatý, co na nový e-book řeknete.

Chci o novém e-booku vědět více

Komentáře

comments powered by Disqus

Podobné články

zařazené v kategorii Netechnické.

Chrome vyhrál a Firefox je za pár let mrtvý?

28. 5. 2017 na blogu

Že může nejsilnější konkurent Chrome za dva roky skončit na dvouprocentním podílu celosvětového trhu? Docela děsivé, ale nenapadá mě žádný argument, proč by se to nemělo stát.

Rychlost načítání: Úvod pro designéry, marketéry a majitele webů

2. 5. 2017 v příručce

Rychlost nemůžete nechat jen na vývojářích. V článku si shrneme, proč je fajn mít rychlé weby. Povíme si také o nejdůležitějších nástrojích a optimalizačních technikách.

Vydal jsem nový e-book: „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“

E-book „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“

E-book „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“
Jak navrhovat a implementovat responzivní UI?

Více informací