Vedou je dva zkušení weboví vývojáři – Riki Fridrich a Adam Kudrna.

Od Adama se dozvíte se co je nového kolem Bootstrapu 4 nebo konečně do detailu pochopíte mřížku a další ošemetnosti toho skvělého CSS frameworku. U Rikiho zase budou jásat ti, co denně programují, ale Javascript je pro ně někdy dost nepochopitelný.

V pražském Konferenčním centru Greenpoint v listopadu organizujeme poslední dva kurzy podzimního běhu. Nezapomeňte si rezervovat místa, další termíny jsou naplánované až na jarní měsíce.

Bootstrap (10. listopadu)

Bootstrap školení

Věřím, že o Bootstrapu už jste slyšeli a možná v něm už něco dělali. Adam Kudrna s ním má velké zkušenosti na projektech své firmy a je také spoluautorem vylepšující nádstavby Bootstrap UI. Doražte se od Adama naučit triky a poznat Bootstrap do hloubky, kterou z dokumentace nezískáte.

Nová verze Bootstrapu se stále vyvíjí, ale určitě je dobré znát rozdíly mezi stávající trojkou a novou verzí. I to se na školení dozvíte.

Více o školení Bootstrapu

Principy Javascriptu (24. listopadu)

Javascript školení

Javascript je „lingua franca“ Webu. Pro vývoj webových aplikací je prostě nepostradatelný. Doražte na Rikiho školení naučit se jeho hlavní principy, které jsou vývojáři v jiných jazycích opomíjené nebo chybně chápané.

Více o školení Javascriptu

PS: Pokud jste už na některém z našich školení byli, nezapomeňte se přihlásit o desetiprocentní slevu. ;)

Komentáře

comments powered by Disqus

Podobné články

zařazené v kategorii Školení.

Nové školení: Mistrovský vývoj webů na WordPressu s Honzou Bienem

24. 4. 2017 na blogu

Zaměřujeme se na Honzovy zkušenosti, poctivě otestované nástroje a filozofii vývoje. Tak, abychom kurzem přinesli hodnotu frontendistům nebo vývojářům bez ohledu na jejich úroveň znalostí WordPressu.

Dotazník: Webaři, jak se vzděláváš?

22. 1. 2017 na blogu

Zajímá mě, jak vzdělávají čeští weboví řemeslnící: vývojáři i designéři. Pomůžete mi vyplněním dotazníku? Je to na pět minut a výsledky nasdílím všem.

Ebook „Vzhůru do CSS3“

Ebook „Vzhůru do CSS3“

Pořiďte si můj ebook „Vzhůru do CSS3“.
o nových CSS vlastnostech a moderní kodéřině.

Koupit za 249 Kč