Pokud odebíráte newslettery nebo jste na Twitteru a Facebooku, už to víte. Pro ty z vás co Vzhůru dolů čtete přes web nebo RSS to bude novinka – nově organizuji i školení Javascriptu a SVG. Obě témata vás naučí odborníci na slovo vzatí.

Javascript školí Riki Fridrich, nyní z TopMonks, kterého znáte i jako bloggera nebo populárního konferenčního řečníka. Javascriptem se na Vzhůru dolů (a ve své praxi) moc nezabývám, ale pro účastníky mých školení to je obvykle denní chleba. Od HTML a CSS vede cesta ke Gruntu a Gulpu. Od nich turistické značky ukazují k Javascriptu. Ten zároveň podle všeho patří k těm hůř pochopeným programovacím jazykům. Proto se Riki na školení nesoustředí na ekosystém kolem jazyka, ale na jazyk samotný.

→ Podívejte se na stránku školení Javascriptu.

SVG vás naučí Michal Matuška, jeden ze zakladatelů SuperKodérů. O Scalable Vector Graphics se bavíme na každém mém školení. Jenže – téma je tak obsáhlé, že to celodenní školení opravdu chtělo. Divíte se? Pak se podívejte na tuhle prezentaci Sary Soueidan. Možnosti SVG jsou excelentní – od statické grafiky, přes animace, interakce, efekty textu až po složitější interaktivní infografiky, se kterými má Michal zajímavé zkušenosti.

→ Mrkněte na stránku SVG školení.

Komentáře

comments powered by Disqus

Podobné články

zařazené v kategorii Školení.

Nové školení: Mistrovský vývoj webů na WordPressu s Honzou Bienem

24. 4. 2017 na blogu

Zaměřujeme se na Honzovy zkušenosti, poctivě otestované nástroje a filozofii vývoje. Tak, abychom kurzem přinesli hodnotu frontendistům nebo vývojářům bez ohledu na jejich úroveň znalostí WordPressu.

Dotazník: Webaři, jak se vzděláváš?

22. 1. 2017 na blogu

Zajímá mě, jak vzdělávají čeští weboví řemeslnící: vývojáři i designéři. Pomůžete mi vyplněním dotazníku? Je to na pět minut a výsledky nasdílím všem.

Veřejná školení

SVG

SVG

Scalable Vector Graphics přináší do tvorby uživatelských rozhraní jednu z největších inovací za posledních deset let. Příští termín: 19. října.

14. září Mistrovský vývoj webů na WordPressu
27. září Dnešní webová kodéřina
5. října Optimalizace rychlosti načítání
16. listopadu Principy Javascriptu

Cena kurzů je 4 490 Kč bez DPH. Dřívější zákazníci mají 10 % slevu.
Všechny se konají v KC Greenpoint Praha.
Můžete si je také objednat do firmy.

Vydal jsem novou knihu: „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“

„Vzhůru do (responzivního) webdesignu“

Kniha „Vzhůru do (responzivního) webdesignu“
Jak navrhovat a implementovat responzivní UI?

Více informací